DARKORBİT

DarkOrbit oyunu hakkında

Dark Orbit uzay oyunu seni uzayın en büyük yıldızı olman için çağırıyor. Ama unutma yalnız değilsin, rakiplerin galaksileri keşfederek gelişirken sen de son olarak muhabere teknolojisini uzay gemin içerisinde kullanmak zorundasın. Uzay gemisi alıp geliştirerek, yeni silahlar ve kalkanlarla yenilmez bir çevrimiçi uzay savaşçısı olabilirsin. Dark Orbit internet tabanlı uzay oyunu sana henüz büyük uzay gemileri alıp başka yıldız sistemlerine geçme ve en kuvvetli rakiplerine galaksi savaşlarında alan okuma olanağı tanır.
Galakside heyecan dolu takipler, 3D uzay gemileri, gerçek oyunculura karşı uzay savaşları…
Gezegenlerin arasında parlayan bir yıldız olmak istiyorsan, Dark Orbit seni uzayın derinliklerineki değişik evrenlerde uzay geminle savaşa çağrı ediyor.Mars, Dünya, Venüs. Üç büyük hammadde şirketi.
Üçünün de emeli aynı; Uzayda savaşarak bütün hammadde kaynaklarına hakim olmak. Hayatta kalmak içersinde kendisine bir evren seçmelisin. Dark Orbit çevrimiçi uzay oyunu oynarken seçimini dikkatli yapman lüzum, zira bu tercih senin uzaydaki yazgınını çizebilir.Uçsuz bucaksız evrendeki uzay savaşları en iyi pilotu bekliyor! Derhal uzay gemine atla ve sende uzayda muhabere. Yıldız sistemlerinde keşfedilmemiş madenler, korunmasız uzay mekikleri, güçlerini ön görü dahi edemeyeceğin uzaylılar ve çoğu çevrimiçi süpriz seni bekliyor.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
TopPrivateGameServersListing.com http://www.allfinancesites.com - TopPrivateGameServersListing.com Рейтинг@Mail.ru http://www.allfinancesites.com http://www.allsportsites.com http://www.allsportsites.com